Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Po sznurku

Po sznurku - Wrocławski Teatr Lalek

27. marca 2015 r. piątek - 29. marca 2015 r. niedziela
W domu samotnego, starzejącego się pisarza pojawiają się niespodziewani goście: Piotr i pani Ania - ludzie jakby nie z tego świata, obdarzeni dziecięcą radością życia i nieograniczoną wyobraźnią.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Dotknij Teatru 2015

27. marca 2015 r. piątek - 3. kwietnia 2015 r. piątek
Blisko 50 polskich miast "Dotknie Teatru" Wystawy lalek i masek teatralnych, przechadzki teatralne, czytanie bajek przez aktorów, pokazy charakteryzacji teatralnej, warsztaty rodzinne, spotkania z twórcami, premiery spektakli, musicale - to tylko niektóre z atrakcji, jakie w tym roku teatry z blisko 50 polskich miast przygotowały dla swoich widzów na Międzynarodowy Dzień Teatru.

Żółty jeździk firmy Baghera to marzenie każdego chłopca i niejednej dziewczynki!
Odkrycie, że odpychanie się za pomocą siły własnych nóżek może spowodować przemieszczanie się z miejsca na miejsce, wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!
Specjalistyczny samochód na pedały firmy Baghera to w istocie w pełni wyposażona wciągarka, która zachwyci wszystkich małych majsterkowiczów.
Przedstawiamy Państwu piękny samochód dla pięknych księżniczek!
Jeśli nie wiesz, co podarować synkowi lub córeczce z okazji 3. urodzin, sięgnij po ten piękny, wykonany z metalu samochód na pedały.
Taczki to absolutnie niezbędne narzędzie pracy - wie o tym każdy ogrodnik!

marzec

swiss cheap replica watches:replica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches replica watches Hublot replica