Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Opowieść wigilijna w Ha!maku

20. grudnia 2014 r. sobota
W przedświąteczną sobotę 20 grudnia o godz. 12:30 zapraszamy do Ha!maka (www.hamak.info) na przedstawienie o Świętach Bożego Narodzenia i o pewnym człowieku, który nienawidził tych radosnych, świątecznych dni. Dlaczego Scrooge nienawidził Świąt? Chcecie się dowiedzieć, przypomnieć sobie? Przyjdźcie zobaczyć Opowieść Wigilijną w wykonaniu Pani Teatrzyk.
Żywa woda - premiera w WCTD

Żywa woda w WCTD

21. grudnia 2014 r. niedziela
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na pokaz nowego spektaklu Repertuarowego Teatru Dziecięcego! W przedstawieniu pt. "Żywa woda" występują najzdolniejsi uczestnicy warsztatów dla dzieci z rodzin wielodzietnych.
Pomóż Mikołajowi odzyskać magiczny dzwonek! Bezpłatny spektakl dla dzieci

21. grudnia 2014 r. niedziela
Psotny Diabełek skutecznie utrudnia Mikołajowi pakowanie prezentów. W dodatku przez jego figle poczciwy brodacz gubi swój magiczny Złoty Dzwonek, za pomocą którego sprawdza, czy dzieci były grzeczne. Czy najmłodsi goście Parku Handlowego Auchan Bielany pomogą bohaterowi spektaklu teatralnego w poszukiwaniach? Świąteczna przygoda odbędzie się już w najbliższą niedzielę!

Darmowy e-book dla Ciebie
Rabat 10% od 26.11 do 6.12 - Zapraszamy do skorzystania z rabatu na zabawki drewniane z kuponem 10Drewno
Oferujemy pomysłowe artykuły, które pozwolą stworzyć piękne dzieła.

grudzień