Wydarzenia - Spektakle dla dzieci

Plama w Teatrze Lalek

20. września 2014 r. sobota - 21. września 2014 r. niedziela
PLAMA - multimedialny spektakl o królewnie. PLAMA to spektakl dla przedszkolaków w reżyserii Martyny Majewskiej. Współczesna baśń opowiadająca o Dobrej i Pięknej Królewnie, którą Zła i Wyniosła Czarownica przemienia w przebrzydłą, czarną plamę (ble!).
Kosmiczna podróż w Teatrze Bąbli

21. września 2014 r. niedziela
Zapraszamy na pokaz nowego spektaklu Teatru Bąbli "Kosmiczna podróż", który odbędzie się w niedzielę, 21 września o godzinie 10.30.
Naucz Misia znaków drogowych! Bezpłatny spektakl dla dzieci

21. września 2014 r. niedziela
Znaki i przepisy drogowe - czy faktycznie ich znajomość jest tak ważna? Sprawdzą to wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed teatralną sceną w Parku Handlowym Auchan Bielany. Podczas bezpłatnego spektaklu maluchy wyruszą wraz z małym Misiem w pełną przygód podróż, w trakcie której przekonają się, jak ważne jest prawidłowe zachowanie się na drodze!
Cyrk Doktora Dolittle w Centrum Kultury Wrocław-Zachód

21. września 2014 r. niedziela
Spektakl w wykonaniu Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry. Tym razem, znana wszystkim historia o umiejącym rozmawiać ze zwierzętami doktorze Janie Dolittle, opowiedziana będzie przy pomocy "czarnego teatru".
Mamo, tato! Chodźmy do teatru!

24. września 2014 r. środa - 26. września 2014 r. piątek
Już po raz drugi zapraszamy najwdzięczniejszych widzów świata na Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci, który z końcem września zagości w Imparcie, w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Zainspirowani sukcesem ubiegłorocznej edycji, w tym roku proponujemy jeszcze więcej barwnych spektakli - w tym dwa premierowe! Przez pięć festiwalowych dni!
Krzywiryjek - premiera w Teatrze Lalek

25. września 2014 r. czwartek - 27. września 2014 r. sobota
Dawno, dawno temu było sobie Miasto. W Mieście panowało dość osobliwe prawo: każdy z mieszkańców mógł zostać jego królem. Berło i koronę otrzymywał bowiem zwycięzca corocznego konkursu fotograficznego.
Kulturalny Dwupak na Brochowie

27. września 2014 r. sobota
Kulturalny Dwupak na Brochowie 27.09.2014 - sobota W Dwupaku Kulturalnym znajdziemy Kino Dzieci ze śniadaniem oraz plenerowe przedstawienia teatralne.

Deska sedesowa wolnoopadająca przyjazna dla dzieci
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!

wrzesień