Wydarzenia Warsztaty dla dzieci Brzdąc na Zamku - spotkania z muzyka dla najmłodszych

Brzdąc na Zamku - spotkania z muzyka dla najmłodszych

7. grudnia 2013 r. sobota

Tym razem dzieci poznają instrumenty smyczkowe: skrzypce i wiolonczelę. Justyna Piękoś (skrzypce) i Lidia Młodawska (wiolonczela) opowiedzą o ciekawej budowie instrumentów smyczkowych, pokażą różne techniki wykonawcze na przykładzie utworów klasycznych, zachęcą do spróbowania gry na skrzypcach, zagrają też dwie piosenki o zimie zachęcając do udziału i wspólnego muzykowania na dzwoneczkach.

Brzdąc na Zamku - spotkania z muzyka dla najmłodszych: skrzypce i wiolonczela

Goście: Justyna Piękoś (skrzypce) i Lidia Młodawska (wiolonczela)

7 grudnia, sobota, godzina 11:00 i godzina 13:00*, Centrum Kultury ZAMEK, pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław
*w przypadku małej liczby osób zainteresowanych odbędzie się jedynie spotkanie o 11:00

• Wstęp 5 zł tylko po wcześniejszej rezerwacji. Zapisy pod numerem telefonu 349 32 81 wew 29. Liczba miejsc ograniczona.
• Czas trwania: 30 minut muzyka, 30 minut zajęcia plastyczne
• Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 3 do 7 lat

Lidia Młodawska pochodzi z Lublina, gdzie rozpoczęła naukę gry na wiolonczeli w wieku 7 lat. W 2001r ukończyła PLM im. Zenona Brzewskiego w Warszawie. W latach 2001-2007 studiowała w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie u prof. Tomasza Strahla i prof. Andrzeja Bauera a w latach 2004-2005 w Augsburgu w Niemczech u prof. Juliusa Bergera. Od 2008 roku mieszka we Wrocławiu. Jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci ;)

Justyna Piękoś -Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy.  Pedagog w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. W. Lutosławskiego. Obecnie muzyk orkiestrowy Opery Wrocławskiej

Warsztaty plastyczne poprowadzi kooperatywa PANATO http://www.panato.org/home

Centrum Kultury "ZAMEK"

Adres: