Wydarzenia Warsztaty dla dzieci Samodzielnie robimy pyszne jajka-niespodzianki!

Samodzielnie robimy pyszne jajka-niespodzianki!

8. marca 2013 r. piątek - 9. marca 2013 r. sobota

W Akademii Młodego Kucharza rozpoczynamy już przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Na zajęciach dzieci wyczarują jajeczne łódeczki i inne smakołyki, idealne na świąteczny stół. Sprawdź terminy zajęć w tym tygodniu.

W tym tygodniu na zajęciach w Akademii Młodego Kucharza dzieci poznają różne sposoby przygotowywania i eleganckiego podania na stół jajecznych smakołyków. Samodzielnie wyczarują łódeczki z rybkami oraz efektowne faszerowane skorupki. Na koniec zajęć dzieci oczywiście będą mogły zjeść przygotowane i pięknie przystrojone jajka nadziewane zdrowymi składnikami.

Zajęcia odbędą się:
- w piątek 8 marca, w godz. 17:30-19:00 dla dzieci w wieku 7-12 lat
- w sobotę 9 marca, w godz. 12:00-13:30 dla dzieci w wieku 3-6 lat

Zajęcia kulinarne dla dzieci w wieku 3-6 lat odbywają się regularnie także we wtorki o godz. 17:00 i czwartki o godz. 17:30.

Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację:
• telefonicznie pod numerem 728 328 503
• mailowo pod adresem kontakt@akademiamlodegokucharza.pl

Akademia Młodego Kucharza to wyjątkowa szkoła gotowania dla dzieci od 3 lat i młodzieży do 19 lat. Dzieci tworzą tutaj własne potrawy oraz poznają nowe smaki i zapachy. Rozwijają swoje umiejętności kulinarne, uczą się higieny i bezpieczeństwa w kuchni, a przede wszystkim urozmaiconego i zdrowego odżywiania.

Więcej informacji o naszych zajęciach oraz cenniku na stronie: http://www.akademiamlodegokucharza.pl/szkola-gotowania.html
W naszej szkole można też zorganizować wyjątkowe przyjęcie urodzinowe: http://www.akademiamlodegokucharza.pl/urodziny-i-przyjecia.html

ZAPRASZAMY!
Lokalizacja:
Akademia Młodego Kucharza
ul. Inżynierska 49/ lokal 28 (na partnerze)
Partnerzy:
Mastercook, Neoflam, MamaGama