Bal Karnawałowy dla dzieci

9. stycznia 2009 r. piątek

Zapraszamy wszystkie dzieci do lat 10-ciu na imprezę karnawałową dnia 9 stycznia 2009 roku (piątek). W programie: Zabawa taneczna przy muzyce, Wykonywanie masek karnawałowych, Taniec z balonami w 3 konkurencjach, Taniec na gazecie, wiele innych konkursów i zabaw. Ciekawe przebranie mile widziane.

Zabawa zaczyna się o godzinie 16:00.
Prosimy o wstępną rezerwację miejsc.
Koszt uczestnictwa 10 złotych.
Dla dzieci ze Słonecznego Przedszkola wstęp wolny.

Słoneczne Przedszkole
ul. Traugutta 60/2
Tel.693347621

show_count_pix
Granatowe, jeansowe tenisówki na rzepy
cena: 149 zł
Drabinki są solidnie i estetycznie wykonane, mają żywe kolory oraz dodatkowe sprzęty - kółka gimnastyczne, lina itd.
Dzieci - tak jak dorośli - uwielbiają zabawy samochodami! Bez względu na to, czy w grę wchodzi zwykła przejażdżka, czy wyścig samochodowy - emocje zawsze są ogromne!
Jeździk Rider Blue Saphire wykonano w całości z metalu, a koła ze specjalnie dobranej gumy niezarysowującej podłogi.
Niebieski samochód na pedały firmy Baghera znakomicie nadaje się na prezent dla każdego dziecka!
Odkrycie, że odpychanie się za pomocą siły własnych nóżek może spowodować przemieszczanie się z miejsca na miejsce, wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!

swiss cheap replica watches: rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches rolex replica replica watches replica watches replica watches Hublot replica replica watches replica watches