Wydarzenia Kategoria ogólna Lekcje angielskiego dla dzieci

Lekcje angielskiego dla dzieci

Tekst Ania Perlińska-Supeł 15. września 2008 r. poniedziałek - 30. września 2008 r. wtorek

Zapraszamy na naukę i zabawę z językiem angielskim.Prowadzimy zajęcia dla dzieci przedszkolnych i szkolnych metodą Helen Doron w naszych ośrodkach na terenie Wrocławia. Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe,które prowadzimy przez cały wrzesień.

Uczymy dzieci w małych 4-8 osobowych grupach w miłej, kameralnej atmosferze.Nauka jak to z małymi dziećmi prowadzona jest w formie zabawy.Maluchy wraz z mamami spędzają wolne chwile ucząc się angielskiego(oczywiście maluszki nie mamy) bawiąc się jednocześnie.

Długosza 2-6 (okolice pl.Kromera) tel.71 328 70 79

Gaj-Bardzka 30 tel.71 336 25 93